سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام را مشاهده نموده ای به معنی آن است که شما هنوز ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن ما استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید، وارد شوید.

آگـهـی

adds

[-]
خلاصه آمار شما
کاربرخوش آمدید عزیز♥
عنوان کاربری شما:
زمانزمان کنونی: ۱۸ آذر ۱۳۹۸، ۱۱:۴۰:۱۷ ق.ظ

پستشما پست در موضوع ارسال کرده اید.
سریالشماره سریال کاربری شما: 0
اعتبارمیزان اعتبار شما:
پیام های خصوصیپیام های خصوصی خوانده نشده : پیام .
دسترسی سریع
پروفایل ویرایش پروفایل - رمزعبور تغییر رمزعبور - ایمیل تغییر ایمیل - آواتار تغییر آواتار - امضا تغییر امضا
تـبـلـیـغـات
modir

[-]
کلمات کلیدی
کـه موهایش را است کوتاه دختری هرگز نکرده

آمار این مطلب
post-it دختری کـه هرگز موهایش را کوتاه نکرده است !
post-it زمان کنونی: ۱۸ آذر ۱۳۹۸، ۱۱:۴۰:۱۷ ق.ظ
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Tαяłαη
آخرين ارسال: Tαяłαη
پاسخ ها 1
نمايش ها 79

دختری کـه هرگز موهایش را کوتاه نکرده است !
⛔️ کپی برداری از مطالب سایت بدون ذکر منبع شرعا حرام و حقوقا خلاف قوانین است و پیگرد قانونی دارد ⛔️
دختر جوان و زیبایی که از 5 سالگی اش تا بحال بخاطر نمی اورد حتی یکبار موهایش را کوتاه کرده باشد سوژه رسانه ها شده است .این دختر 33 اهل کشور اوکراین است و موهای بسیار بلندی دارد، به طوری که 28 سال است که موهای خود را کوتاه نکرده است.

گیسو کمند واقعی پیدا شد. دختری که نزدیک به 30 سال است موهایش را کوتاه نکرده و اکنون موهایش قدی حدودا دو متری دارد !

*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*[تصویر:  156062878412487-irannaz-com.jpg]

راپونزل یا همان شخصیت اصلی انیمیشن گیسو کمند در دنیای واقعیت هم وجود دارد از قرار معلوم او تنها گیسو کمند واقعی نیست چراکه به تازگی تصاویری از دختر جوان که 28 سال است موهای خود را کوتاه نکرده در فضای مجازی منتشر شده که او را هم صاحب این نام کرده است.

“آلنا کراوچنکو” 33 ساله اهل اوکراین است که از سن پنج سالگی به بعد هرگز موهایش را کوتاه نکرده است و حالا امروز موی “آلنا” حدود دو متر طول دارد.

*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*[تصویر:  156062878570620-irannaz-com.jpg]

مادر “آلنا” همیشه به او گفته بود که زیبایی زنانه یک زن مستقیما از موهایش سرچشمه می گیرد و او این صحبت مادرش را از دوران کودکی به یاد دارد و می گوید همین باعث علاقه ی من به داشتن موهای بلند شد .

او می گوید:”آخرین باری که او اجازه داد تا موهای بورش را کوتاه کنند 28 سال پیش بود، و امروز حتی اگر چه مدت بسیار طولانی دچار مشکل شده باشد، او هنوز هم متقاعد شده است که مادرش درست گفته و زیبایی زن با موهایش کامل می شود و هیچ چیز زیباتر از یک زن با موهای زیبا وجود ندارد.”

*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*[تصویر:  156062878266081-irannaz-com.jpg]

وقتی به سنین نوجوانی رسیده بود، موهای “آل نا” به نیمه کمرش رسیده بود، و نزدیک بیست سالگیش، به کمر او رسید، بعد به زانوهایش و در اوایل دهه 30 سن او موهایش شروع به لمس زمین کرد.

در حالی که موهای دو متری او به سرعت رشد نمی کنند، اما هر ماه بیشتر می شود، اما این دختر گیسو کمند که برای کوتاه کردن موهای خود تصمیمی ندارد می گوید که موهای بور بلندش بخشی از هویت او بوده و بدون آن خودش نیست.

*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*[تصویر:  156062878667589-irannaz-com.jpg]

او می گوید من هم عاشق شخصیت راپونزل هستم و همچنین از دیدن چهره های متعجب مردم در واکنش به موهایم لذت می برم. دوست دارم از یال زیبایم مراقبت کنم ولی به دلیل بلندی بیش از حدشان باید متفاوت عمل کنم برای همین هر سه هفته یک بار آن را می شویم.

شماره سریال موضوع: 138
شماره سریال ارسال: 241
امضای Tαяłαη  از هــمهــمهـ بیزاریم از زمزمهـ בلتنگیم 
نهـ طاقت خاموشے نهـ میل سخن בاریم! 
پاسخ
 سپاس شده توسط:   Magic (۱۶ مهر ۱۳۹۸، ۱۲:۱۳:۲۲ ب.ظ)

بوک مارک

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید
برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید
ایجاد یک حساب کاربری
برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !
یا
ورود به حساب کاربری
دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

پرش به انجمن:

بـازدیـدهـای ایـن مـطـلـب

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آگـهـی

adds

task