آمار این مطلب
post-it ' بازی آنلایـ ـن گُـرز | Gorz '
post-it زمان کنونی: ۳۰ تير ۱۳۹۸، ۰۴:۵۹:۲۰ ق.ظ
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Parsi
آخرین ارسال: Parsi
پاسخ 1
بازدید 94

' بازی آنلایـ ـن گُـرز | Gorz '
#1
ممکـن نیست کسانی که اهل بازی های تحت وب مانند تراویل جنگ خان ها مستر 90 و غیره هستند این بازیه جذاب چشمشان را نگرفته باشد.. [ گُرز]
- - -
لینـک ثبت نام  ◄ *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*کلیـک کنید..!
- - -
صفحه ورود ▼
+
دقـ ـت کنیــد که نام باید حتما پارسـی تایپ شود و نه غیر!

[تصویر:  %DA%AF%D8%B1%D8%B2.png]

    - - - - - - - - -   - - - - - - - - -   - - - - - - - - -   - - - - - - - - -   - - - - - - - - -

اولیـن قدم پس از ثبت نام انتخاب قهرمان شماست!
در بازی 4 نوع قهرمان وجود دارد که هرکدام ویژگی ها و قدرت های خاص خودرا دارا هستند..

[تصویر:  %DA%AF%D8%B1%D8%B2_c1019.png]طریقـه بازی.."


- - - - 


بازی چگونه آغاز می شود؟با ثبت نام در بازی، یک قهرمان و یک لشگر به شما داده می شود. همین طور مقداری سرمایه ی اولیه و الماس نیز خواهید داشت. با ثبت نام رایگان در بازی و پس از آن ورود به سایت، عملا بازی برای شما آغاز می شود. پس از اولین ورود چه کار کنیم؟پس از ثبت نام به طور اتوماتیک به بازی وارد می شوید، بعد از ورود اول، راهنمای بازی (قهرمانتان) شما را مرحله به مرحله راهنمایی می کند. در این قسمت هیچ نگرانی ای نخواهید داشت و با گوش کردن به راهنمایی های ساده ی او پس از مدتی کوتاه به طور کامل با روند بازی آشنا می شوید. هدف از بازی چیست؟هدف بازی پیشرفت و صعود به سطوح بعدی و مقابله با تمامی فرماندهان و پیروزی در نبردهاست. با پیروزی های بیشتر، در بین فرماندهان شخصیتی محبوب تر پیدا می کنید. همچنین با رفتن به سطوح بالاتر و کسب تجارب بیشتر، از جوایز متنوع بازی با شانس بیشتری بهره مند می شوید. ماموریت ها و تجربهبا انجام ماموریت هایی که به شما محول می کند، تجربه، سرمایه و همین طور جوایز دیگری دریافت می کنید. با کسب تجربه ی بیشتر، سطح شما بالاتر می رود و فعالیت ها و امکانات بیشتری در اختیار می گیرید. سربازخانه و قهرماندر ابتدای بازی یک قهرمان خواهید داشت و لشگری که باید با مراجعه ی شما به صفحه ی سربازخانه، آموزش ببینند. سعی کنید بر اساس روحیه ی خودتان و این که فردی هستید که ترجیح می دهید به شما حمله شود و یا این که بیشتر حمله می کنید، تصمیم بگیرید و سربازان را تمرین بدهید. تمرین و اعتبار آنبا شرکت در نبردها، کسب پیروزی و استفاده از سربازانتان یا قهرمان ها، تجربه ی اختصاصی آن ها نیز بالا می رود. با بالاتر رفتن تجربه ی آن ها، سطحشان افزایش می یابد و متناسب با آن، تمرین بیشتری نیاز خواهند داشت. نبرد و پیروزیبا شرکت در نبرد به وظیفه ی اصلی خود در بازی پی می برید. یعنی جنگ و غلبه بر سایر فرماندهان. برای شرکت در نبرد در صفحه ی پنل من روی دکمه ی ورود به نبرد کلیک کنید. نبرد مذکور، مناسب ترین نبرد برای شما با توجه به سطح و تجربه و زمان مورد نیاز شماست.لینـک ثبت نام  ◄ *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*کلیـک کنید..!

شماره سریال موضوع: 38
شماره سریال ارسال: 60
امضای Parsi t45tt4ytrytrytrytryrt
پاسخ


بوک مارک

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان


Persian Translation by MyBBIran.com - Ver: 5.9
Powered by
MyBB, © 2002-۱۳۹۸ , MyBB Group
قدرت گرفته از مای بی بی


مجموعه سایت پارسی بکس ، یک مجموعه تفریحی و سرگرمی است
که توسط کاربران و تیم مدیریت آن اداره میشود.
تمامی مطالب منتشر شده در انجمن به پای خود کاربر است و مجموعه پارسی بکس هیچ مسئولیتی را نمیپذیرد مگر مطالبی که برخلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.

زمان کنونی: ۳۰ تير ۱۳۹۸، ۰۴:۵۹:۲۰ ق.ظ